Saviem klientiem piedāvājam iegādāties preces līzingā sadarbībā ar InCREDIT GROUP. Teiksim godīgi process aizņem mazliet laiku, pateicoties tam, kad līgumi tiek slēgti attālināti , bet reizēm rezultāts ir tā vērts, nekā krāt mēnešiem ilgi, lai tiktu pie jums vēlamā produkta. Parasti līdz gala rezultātam nonākam vienas līdz triju darba dienu laikā. Pirmais, kas tev ir jādara ir jāizvēlas jums interesējošais produkts no mūsu produktu klāsta, jāievieto grozā un pie norēķiniem jāizvēlas Bankas pārskaitījums, kā arī Papildu informācija logā jums jāieraksata kad atmaksu veiksiet izmantojot Incredit līzingu un jāpabeidz pasūtījums. Pēc šīs darbības jums jāatgriežas šajā lapā un lapas apakšpusē atradīsi pogu IESNIEGT PIETEIKUMU. Jāaizpilda pieteikuma anketa, vēlams aizpildīt visu korekti un spiežam pogu Aizsūtīt Pieteikumu, ja visi lauki būs korekti aizpildīti mēs saņemsim jūsu pieteikumu un izskatīsim to 24stundu laikā. Lūdzu ņemt vērā kad jums var tikt pieprasīta vēl papildu informācija, kā piemēram konta izraksts, vai citi dokumenti ko būs nepieciešams iesniegt Incredit.

Pozitīvas atbildes gadījumā mēs jums nosūtīsim e-mail linku jūsu identitātes apstiprtināšanai, Pēc jūsu identitātes apstiprināšanas tiks sagatavots līgums ko saņemsiet e-pastā.

Ja viss būs izdarīts pareizi un kreditēšana būs apstiprināta, piegādāsim jums jūsu izvēlēto preci, noteiktajā preces piegādes termiņā.

Lai atvērtu Līzinga kalkulatoru spied šeit

Lai aizpildītu līzinga pieteikumu spiediet uz saites zemāk