PARTNERI

BIRZĪ bērzu un kļavu sulu un citu produktu degustācijas. No svaigām koku sulām līdz sīrupiem un dzirkstošiem dzērieniem.

BIRZĪ birch and maples sap and other products tasting. From fresh tree sap till syrups and sparkling drinks.

https://birzi.lv/

Dāvanu sala ir Latvijā lielākais labo sajūtu interneta veikals, kas piedāvā plašu dāvanu izvēli dažādām gaumēm un notikumiem.

https://www.davanusala.lv

"Lieliska dāvana" ir labo emociju veikals. Lidojumi, aktīvā atpūta, ātrums un adrenalīns, īpašas vakariņas, masāžas un SPA procedūras, kā arī daudzas citas oriģinālas dāvanas tikai 1 minūtes laikā.

Kopš 2011. gada "Lieliska dāvana" ir tirgus līderis dāvanu karšu un komplektu izplatīšanā. Mēs esam viens no lielākajiem e-veikaliem Latvijā un līderis starp šāda veida pakalpojumu sniedzējiem.

https://www.lieliskadavana.lv/

SIA "Amberfarm" jeb "Dzintarferma" audzē Smiltenes novadā, pārstrādā un izplata Latvijas vērtīgāko ogu - smiltserkšķi. Uzņēmums izplata savu produkciju ar tirdzniecības zīmoliem AmberFarm un Smiltenes dzintari, kas raksturo dzintara ogu augsto vērtību un nacionālo lokālpatriotismu. Saimniecībā tiek organizētas ekskursijas, degustācijas un meistarklases. Augstvērtīgus produktus visu gadu var iegādāties Amberfarm veikaliņā pie saimniecības, interneta veikalā vai tirdzniecības vietās visā Latvijā https://amberfarm.lv/par-mums/