Nomas Cenas


Sup Dēļi

* 1 stunda 30min - 5 eur

* 3 stundas - 10 eur

* 6 stundas darba dienā (p;o;t;c;p) - 10 eur

* 6 stundas brīvdienās (s;sv) - 15 eur

* 24 stundas -25 eur

* Nomājot 2 vai vairāk sup dēļus uz 24stundām - 15eur/1dēlis.

* Nedēļas Nogale ( s;sv) - 35 eur

* Nomājot 2 vai vairāk sup dēļus uz 2 diennaktīm - 25eur/1dēlis.

* 7 kalendārās dienas - 61 eur

Go Karti

* 1 stunda - 5 eur

Skrituļslidas , Apvidus Rollerslēpes

* 1 stunda 30min - 3 eur

Katamarāni no 1. junija

* 1 stunda - 5 eur

Makšķernieku laivas dienas noma

* Kalendārā diena - 30 eur

Nomājot vairāk ka 6 inventāra vienības 10% atlaide

Kā arī mums ir foršas dāvanu kartes pēc jūsu izvēlētās summas.


Jūras Kajaku noma

Mūsu piedavātajiem kajakiem ir plašs pielietojuma veids, tos var izmantot gan ezeros ikdienas fiziskām aktivitātēm, gan upēs veicot garākus pārbraucienus, gan jūrā, protams lai dotos jūrā nepietiek ar vēlmi vien, ir arī kas jāzin un iesācējiem to nerekomendējam. Nomai piedāvājam Tahe Marine ražotos politelēna kajakus, Uz šo bridi ir pieejami 5 pilni kajaku komplekti. Piejama gan kajaku 1stundas noma, gan 24stundu noma. Atsevišķi vienojoties piedāvājam arī laivu transporta iespējas. 

Sup Dēļu noma

SUP ir pārņemis ne tikai Latviju vai Eiropu, tas ir kļuvis populārs visā pasaulē, ieņemot visstraujāk augošā sporta veida vietu, jau piecus gadus pēc kārtas. Tā panākumi meklējami vienkāršībā, kas ļauj to ikvienam pamēģināt, neskatoties uz tavu vecumu, ķermeņa uzbūvi vai fizisko sagatavotību. Tas ļauj ikvienam izbaudīt jūru, ezerus, upes un jebkurus citus ūdensceļus, kā arī noķert D vitamīnu vairāk kā jebkurš cits sporta veids. SUP ir pieņemams gan kā sports, kas ir jautrs un ķermeni atīstošs, gan arī kā brīvā laika atpūtas veids, jo spēj būt arī ļoti relaksējoš. Nomai piedāvājam #WHY NOT SUP piepūšamos sup dēļus un JOBE SPORTS dēļus. Piejama gan dēļu 1stundas noma, gan 24h noma.


Kanoe Laivu noma

Mūsu piedāvātās kanoe laivas ir izgatavotas pēc speciālā pasūtījuma nomas vajadzībām. Laivas ir trīs vietīgas, paredzētas ģimeņu izbraucieniem, romantiskiem randiņiem vai Kāzu fotosesijām. Piejama gan kanoe laivu 1stundas noma, gan 24stundu noma. Atsevišķi vienojoties piedāvājam arī laivu transporta iespējas. 


RollerSlēpju noma

No šī gada sezonas saviem klieentiem piedāvāsim Skike rollerslēpes. Rollerslēpošana ir izturības un veselības sporta veids, kas nodarbina aptuveni 90% no ķermeņa muskuļu masas, bet tikai maigi ietekmē locītavas. Rollerslēpošana ir sports, ar ko var nodarboties gandrīz jebkurš. Rollerslēpošanu var tikt uzskatīts par vasaras slēpošanu, un tā ir ideāla alternatīva slēpošanas treniņiem vasaras sezonā. Šīs rollerslēpes ir īpaši veidotas tā lai ar tām varētu braukt ne tikai par gludu segumu, bet arī par raupju asfaltu vai pat smalkas šķembas zemes ceļu.Kā arī interesentiem ir iespēja pasūtīt un iegādāties Skike piedāvātos produktus. Sīkāks info par Skike pieejamiem produktiem https://skike.com/   

Skrituļ Slidu noma

Nomai piedāvājam dažādu izmēru skrituļslidas sākot ar 30 izmēru līdz 46 izmēram , tā lai der gan pašam mazākajam gan arī lielākajam :)Go Kartu noma

Nomai piedāvājam Berg Go Kartus, kas paredzēti bērniem no 3 līdz 9 gadu vecumam, augumā no 100-130cm.

https://www.celvezi.lv/wp-content/uploads/2022/02/banner_250_94.png