No šā gada saviem klientiem piedāvājam iegādāties preces līzingā sadarbībā ar InCREDIT GROUP. Teiksim godīgi process aizņem mazliet laiku, pateicoties tam, kad līgumi tiek slēgti attālināti un dokumentu piegādes prasa laiku, bet reizēm rezultāts ir tā vērts, nekā krāt mēnešiem ilgi, lai tiktu pie jums vēlamā produkta. Parasti līdz gala rezultātam nonākam triju līdz piecu dienu laikā. Pirmais, kas tev ir jādara ir jāizvēlas jums interesējošais produkts no mūsu produktu klāsta, jāievieto grozā un pie norēķiniem jāizvēlas InCREDIT Līzings un jāpabeidz pasūtījums. Pēc šīs darbības jums jāatgriežas šajā lapā un lapas apakšpusē atradīsi pogu IESNIEGT PIETEIKUMU. Jāaizpilda pieteikuma anketa, vēlams aizpildīt visu korekti un spiežam pogu Aizsūtīt Pieteikumu, ja visi lauki būs korekti aizpildīti mēs saņemsim jūsu pieteikumu un izskatīsim to 24stundu laikā.

Pozitīvas atbildes gadījumā mēs jums nosūtīsim ar kurjeru līgumus, ko jums būs nepieciešams parakstīt. Kurjers jums piegādās dokumentus divos eksemplāros, viens eksemplārs paliks pie jums, bet otrs dokumentu eksemplārs būs jānodod parakstīts atpakaļ kurjeram. Kā arī kurjeram jums kopā ar dokumentiem būs jānodod pases vai identifikācijas kartes kopijas. Lūdzu pievērst uzmanību attēliem zemāk. Pases kopijām, vai identifikācijas kartēm jābūt kopētām, kā paraugā. Obligāti, neaizmirsti uz kopijas pašrocīgi veikt uzrakstu "Kopēts manā klātbūtnē iesniegšanai InCREDIT GROUP", datums, jūsu paraksts"

Tas tad arī būs viss, kurjers atgriezīs mums dokumentus un ja viss būs izdarīts pareizi, piegādāsim jums jūsu izvēlēto preci, noteiktajā preces piegādes termiņā.

Lai atvērtu Līzinga kalkulatoru spied šeit

https://www.celvezi.lv/wp-content/uploads/2022/02/banner_250_94.png