Longboard Surfskate skrituļdēlis AZTRON Space 40

SPACE 40 collu surfskate dēlis ir lieliski piemērots sērfošanai pilsētā. Lieliska alternatīva sērfošanas nodarbībām uz sauszemes. Surfskate dēļa Dizains ir radies kosmosa iedvesmots, tāpat kā ideja par sērfošanu pa asfaltu.

Tāpat kā sērfa dēļi, arī visi AZTRON surfskate skrituļdēļi ir aprīkoti dimanta rievas EVA polsterēju dēļa aizmugurē, kas neļauj pēdai un papēžiem slīdēt pagriežoties vai apstājoties. Astes balsts nodrošina arī labāku vadāmību un saķeri ar skrituļdēli.

Uzlabotā treku sistēma ar ABEC 9 gultņiem atdarina viļņu braukšanas sajūtu. Bukses un gultņu sistēma nodrošina patīkamu braukšanu, lai imitētu sērfošanu. Gludākais pagrieziens, ātrākā pumpēšana-kas padara šo dēli par lielisku kompanjonu sauszemes sērfošanas nodarbībām.

SPACE 40 garš surfskate skrituļdēlis, kura dizains ir veidots iedvesmojoties no vējdēļa. Garā riteņu bāze ļauj braucējam novietot kājas līdzīgi faktiskajam stāvoklim uz vējdēļa. Trenējoties savā sērfošanas pozīcijā, tu praktizē manevrus uz sauszemes, ko vari izmēģināt arī uz viļņiem.

SPACE 40 iesakām 180-195cm gariem braucējiem.

Materiāls: 7 kārtu Kanādas kļavas ar Carbon Inlay Tech uz klāja

Gultņi: ABEC 9

Izmēri: 101 x 24 x 10 cm

Riteņi: 70*51mm

Riteņu cietība: 78 A.

1 gada garantija pēc iegādes

Preču piegāde 1-3 darba dienu laikā

Piegādes izmaksas 5eur, tiks pievienotas rēķinā

99,00 € 159,99 €