TAHE SUP Dēļi jeb agrākais BIC 2021

2021-03-22

+ Viennozīmīgi pats dēlis, turpinājums 2020.gada Beach 10.6 sērijai.

+ Uzlabota soma un Airis

- Pumpis, kaut uzlabots, bet joprojām vājš.

- Cena tomēr izmaiņas ir prasījušas savu un dēlis ir palicis dārgāks kā iepriekšējā sezonā

2020. gadā mēs iepazināmies ar fantastisku budžeta klases sup dēli no BIC, kas lieliski parādīja, kad arī robežās līdz 450eur ir sastopami lieliski sup modeļi, kas nemaz daudz neatpaliek no augstāku plauktu modeļiem. Arī šogad mūsu klāstā parādīsies modeļi no BIC. Jāsaka gan , kad no 2021. gada BIC ir ieguvis jaunu preču zīmi TAHE un ir pārgājis TaheOutdoors paspārnē. Kopumā no TAHE šogad mūsu klāstā iekļausim 2 modeļus 11'0" Beach Wing -449eur un 10'6" Beach SUP-YAK - 479eur. Bet jāsaka gan, kad šogad tie būs visnotaļ ierobežotā daudzumā. Kā jau visu, arī sup pasauli ir ietekmējis Covid un sup dēļu piegādes kavējas. Ne tikai Tahe bet arī citu zīmolu modeļiem un dažus no zīmoliem sagaidīsim tikai labākajā gadījumā Jūnija beigās. Kāpēc tieši esam izvēlējušies iekļaut TAHE modeļus mūsu klāstā, pirmām kārtām viennozīmīgi sup dēļu kvalitāte. Otrkārt cena, budžeta klasē nemaz nav tik daudz ražotāju, kas piedāvā kvalitatīvu inventāru, lielākoties šajā klasē ir sastopami pārpircēju brīnumi no Ķīnas, kas pie mums nonāk caur vairākiem pārpircējiem, bez jebkādām kvalitātes prasībām. Par pašiem dēļiem pagaidām neko daudz nekomentēsim, katrā ziņā esam aptaustījuši tos, kā jau iepriekšējā gadā tad dēļi ir lieliski, jā pieklibo aprīkojums (konkrētāk pumpis), bet pie šādas cenas kaut kas ir jāziedo. Norādītā celtspēja Wing modelim ir 100kg un Beach-Yak modelim ir 135kg, bet kā parādīja pagājušā gada Beach 10.6 modelis tad celtspēja bija krietni vien lielāka, kā norādīts. Beach-yak modelis ir ar pilnu mīkstā klāja klājumu pa visu dēļa virspusi, dēlis ir ļoti stabils un īpašā iezīme ir tā, kad to var izmantot, kā kajaku aprīkojot to ar krēslu. Jā vairākiem ražotājiem pastāv šī opcija, bet atšķirībā no citiem TAHE modelis ir izstrādāts tā, lai krēslu var novietot dažādās vietās atkarībā no airētāja svara. Beach-Yak modelis ir universāls un ir paredzēts visnotaļ plašam lietotāj lokam, gan vnk atpūtai uz ūdens, gan tālākiem ceļojumiem, gan vingrošanas nodarbībām. Beach wing modelis ir 335cm garš, atšķirībā no Yak sērijas šis dēlis ir ar mazāku mīkstā klāja laukumu, bet tas joprojām ir visnotaļ plašs, kas ļauj to izmantot arī vingrošanas nodarbībā, kā jau visi Beach sērijas dēļi arī šis dēlis ir veidots tā lai tas būtu universāls un tā pielietojums būtu visnotaļ plašs. Dēļa gaita ir viegla un ātra. Pateicoties savam izmēram, tas ir arī pietiekoši stabils un būs lieliski piemērots iesācējiem.

Katrā ziņā vēl mazliet ir jāpaciešas un kā beigsies gultas režīms tā uzcepsim mazu video apskatu un apskatīsim abus modeļus tuvāk, kārtīgi tos notestējot, kādā ceļojuma braucienā. Kamēr pats vēl neesmu izveidojis video apskatu, tikmēr ievietošu pāris video no tīmekļa dzīlēm, skatīt zemāk.

Nu tā, tas arī tākā būtu viss un atgādinam viss augstāk minētais ir tikai un vienīgi mūsu subjektīvais viedoklis. Un izvēloties dēli iepriekš noteikti iesakam izlasīt atsauksmes un pat ja iespējams izmēģināt to.