Mazā dusmiņa :)

Tā kā mūsu noma punkts atrodas visnotaļ publiskā vietā, aizvien biežāk nākas uzklausīt dažādus bēdu stāstus no garāmgājējiem, saistībā ar sup dēļiem. Pēdējās nedēļas laikā vien tie ir bijuši trīs šādi gadījumi, katrs no tiem ir visnotaļ atšķirīgs, bet tos visus vieno viens, sūdīgs sup dēlis. Līdz ar ko domājām varbūt aprakstīt.

Pirmais gadījums bija saistīts ar lietotu dēļa iegādi, kad puisis ir iegādājies sev lietotu sup dēli un tas vienkārši nav braucams. Dēlis bijis par visnotaļ pievilcīgu cenu, kā dēļ nedomājot to iegādājies. Dēlis izliecies un nav bijis iespējams ar to pabraukt, līdz ar ko tas tagad mētājas kādā mājas stūrī un nākas nomāt supu pie mums. No vienas puses mums jau ir labums, bet no otras puses ja klients nekad agrāk nebūtu braucis ar dēli viņam būtu radušies aizspriedumi pret tiem kā mūsu nākošajam kungam un diezin vai viņš vēl kādreiz apsvērtu supot.

Otrais gadījums līdzīgs šim tikai šoreiz sūdīgs dēlis iedots nomā. Uz nomu atnāca puisis ar meiteni, meitene ļoti gribēja supot, bet puisis pretojās un teica, kad pavērošot no malas, jo dēlis neesot piemērots viņam un ar pēdējo reizi jau esot pieticis. Tā kā meitene bija ļoti uzstājīga, puisis galu galā padevās. Iedevu abiem pa dēlim instruktāža un aidā. Pēc stundas abi atgriezās smaidot un tad tik puisis sāka stāstīt, kad Gulbenes pusē viņam esot iedots dēlis ar ko bijis jāstāv ūdenī un vairāk pavadījis peldoties nekā braucot pa ezeru. Vēl ar mokām esot tikai nonācis krastā, jo bijis liels vējš un dēlis nav bijis vadāms. Līdz ar ko, šoreiz bijis liels pārsteigums, kad sup dēlis ir izturējis viņa svaru un bijis visnotaļ patīkami braukt un galvenais bez peldes.

Trešais un pēdējais ir akmens tirgotāju lauciņā. Cilvēks jau kādu laiku sapņo par savu sup dēli un protams viņš beidzot to ieraudzījis par pievilcīgu cenu, metas to pirkt un liels ir pārsteigums mājās atverot kasti priekšā rēgojas skaitlis rekomendējamais svars līdz 85kg, bet skarbā realitāte ir tāda kad dēlis iztur airētāju tikai līdz 70kg. Tieši šādi ir izgājis kādai kundzei, kas nu ir vīlusies, gan tirgotājā, gan sup dēļos.

Ir visnotaļ grūti aprakstīt, ko cilvēki stāsta, bet šie stāsti paliek aizvien biežāki un biežāki, kas rada mūs bažīgus. Ja vēl mazliet saprotam tirgotājus, kuri paši nemaz nezin ko tirgo, tad ir liels riebums pret nomām, kur klients ir kārtējais piecītis, kas gadiem nomā netīrus, smirdīgus un klientam nepiemērotus dēļus. Gadu atpakaļ paši par to pārliecinājāmies vairāk kārt, kad apbraukājām vairākus nomas punktus. Ja nomā redzi Aquamarina, Bestway, Z-ray un tamlīdzīgus brīnumus, ejiet garām un brauciet uz citu nomas punktu, nav vērts slapināt pēdas.

Un vēlreiz atgādinājums , pirms sup dēļa pirkšanas palasiet atsauksmes, painteresējaties par sup dēļiem, nestrebjat karstu. Un pats galvenais apdomājat kādiem mērķiem sup dēlis tiks izmantots un vai jūs būsiet vienīgais kas ar to brauks.