Ar ko mēs strādājam un kapēc.

2019-05-19

Pēc pagājušajās sezonas daudz laika pavadījām meklējot un testējot labākos dēļus ko izmantot savā nomas punktā un šodiena lieliski pierādīja kad esam izdarījuši pareizo izvēli. Dēļi ir vienkārši lieliski un to gaita pat lielā pretējā ir stabila un viegla. Trijās stundās čiliņā tika noripināti 13km pa Gauju maršrutā Virešu tilts - Gaujiena. 

Kā jau lielākā daļa iesācēju arī mēs savu nomas darbību uzsākām ar lētākā galā dēļiem. Nomas darbībā izmēģinājām gan Gladiator balonus , gan Aqua Marina lokus 

bija arī daži veiksmes stāsti kā Mewiba dēļi un Whynotsup dēļi. Vienīgais mīnus Mewiba dēļiem bija tā aprīkojumā spuras fiksācija un pumpis ar ko būtu jāpavada vismaz stunda lai to piepumpētu, bet cena fantastiska. Ja meklējat Mewiba dēļus iesakām tos iegādāties pa tiešo no Vācijas ar visām piegādes izmaksām vēl krietni ietaupīsiet. 

Mums par pārsteigumu vairums tāpat kā mēs izmantoja gan Gladiator, gan Aqumarina sup dēļus, pat tādas nomas, kas strādā jau vairākus gadus. Kur normāla dēļa vietā piedāvā nolietotus uzpūtušos balonu, protams vairumam tas ir tikai biznes, kur klients ir tikai kārtējais piecītis un klienta labsajūtai ir otršķirīga loma. 
Šajos apmeklējums galveno kārt izkristalizējās divu ražotāju piedāvātie sup dēļi RedSup un JobeSports. Ja Red Sup ir tālais plaukts un cenas ziņā mums ir neaizsniedzams tad Jobe ar saviem dēļiem bija visnotaļ pieejams līdz ar ko nosliecāmies par labu tiem un nenožēlojam ne centa ko esam iztērējuši. Līdz ar ko šogad esam mazliet pacēluši savu latiņu. Galvenokārt šogad nomai izmantosim Jobe Sup dēļus, bet neesam arī aizmirsuši par #whynotsup dēļiem kas sevi lieliski pierādīja pagājušā nomas sezonā un kuriem esošajā cenu kategorijā konkurentu nav.

Neesam lieli rakstītāji un augstāk minētais ir tikai un vienīgi mūsu subjektīvais vērtējums, bet nu beidzot saņēmāmies uzrakstīt, kas jau kādu laiku briedis! Kā arī pamazām veidosim dažādu dēļu aprakstiņus arī turpmāk. 

Nu kaut kā tā tiekās uz ūdens!