ru-AQUATONE SUP dēļi, kas ir kas 

12.08.2022

Kā jau varbūt esat pamanījuši, mēs savu produktu klāstu esam papildinājuši Aquatone sup dēļiem, līdz ar ko ir pienācis laiks mazliet tos apskatīt.

Mazliet par pašu Aquatone. Šis zīmols ir radies pa visam nesen un ir apakšvienība Aztron zīmolam. Šo zīmolu dibinātāji, iepriekš ir pārstāvējuši mums jau sen zināmus zīmolus un tagad ir izveidojuši paši savu sup dēļu līniju, sup dēļos iekļaujot pašu labāko no savas pieredzes. Pamatā Aquatone piedāvā budžeta klases dēļus cenu līmenī no 300-520eur. Šis brends nav plaši pazīstams un tikai tagad tas sāk iekarot savu vietu tirgū, līdz ar ko dēļu cenas arī ir zemākas kā tuvākiem konkurentiem.

Aquatone sup dēļiem šoreiz apskatīsim divas sērijas Wave un Flame , atstājot Ocean sēriju citai reizei.

Wave sērija, kuras sastāvā ietilpst 4 apaļā tipa dēļi sekojošos izmēros 10 ; 10.6 ; 11 ; 12. Šīs sērijas dēļi ir veidoti izmantojot vienu PVC kārtu, kas pastiprināti ar 13cm papildu PVC kārtu pa dēļa centru, kas nodrošina dēlim papildu stingrību. 10 un 10.6 Izmēra dēļi pamatā ir izmantojami atpūtai ezeros un paredzēti vieglākiem airētājiem līdz 100kg. 11 un 12 izmēra dēļiem pielietojums ir gana plašs un tie ir izmantojami gan upēs, gan ezeros. Testa modelim novērojām, kad tā gaita ir viegla un ātra, kas pašam bija mazs pārsteigums. Dēļi ir piepumpējami līdz 15PSI spiedienam un šie dēļi vēlreiz ir pierādījums, kad PSI skaitlim nav nekādas nozīmes un manus 100kg noturēja uz ūdens bez problēmām.   Dēļi ir viegli no 9 - 10.5kg atkarībā no dēļa izmēra.

Flame sērija, kuras sastāvā ietilpst divi ceļojuma tipa dēļi 11,6 un 12,6 izmērā. Šīs sērijas dēļi ir veidoti izmantojot divas PVC kārtas, izmantojot karstuma laminēšanas tehnoloģiju. Dēļu gaita ir viegla un ātra. Dēļi ir universāli un izmantojami garākos braucienos upēs, gan vienkāršai atpūtai ezeros. Dēlis ir stabils un kas neierasti ceļojuma tipa dēļiem tā platums ir 81cm, bet tas nekādi neietekmē dēļa gaitu. Tā pat kā Wave sērijas dēļi, šie ir piepumpējami līdz 15PSI spiedienam, neskatoties uz to dēlis ir stingrs un tā gaita ir viegla un dēļi ir lielisku manevrēt spēju. Pateicoties divām PVC kārtām dēļi ir smagāki kā Wave sērijas dēļi, 11,6 sup dēļis 10kg un 12,6 sup dēlis 11kg

Aprīkojums , gan Wave sērijai, gan Flame sērijai ir identisks un dēļu vienīgā atšķirība ir to konstrukcija.

Dēļu rokturi tāpat kā Jobe dēļiem ir ar šuvēm virspusē un tie ir piešūti pie spec plāksnes, kas paslēpta zem dēļa mīkstā klāja. Šāds šuvju tips ir visnotaļ pateicīgs žāvēšanai un novērš diegu pūšanu, ko parasti var novērot dēļiem kuru šuves ir paslēptas zem mīkstā klāja un kuru rokturus var nākties sezonas laikā pārlīmēt.

Kā jau ierasts budžeta klases dēļiem, dēļu spura tiek stiprināta ar plastmasas tapu, kaut šādu stiprinājumu redzu pirmo reizi. Atšķirībā no standarta tapas stiprinājuma Aquatone plastmasas tapu ir iestiprinājusi spuras turētājā, kas ir visnotaļ labs risinājums, jo nekas nekur nevar pazust un nav nekā lieka.

Pumpis varētu būt lielākais mīnus šiem dēļiem, lai gan ar to visnotaļ viegli varēja piepumpēt, gan vienu gan, otru dēli, bet tā konstrukcija ir dīvaina. Lai izmantotu pumpja dubulto darbību, tā gaisa ieplūdes vārsts ir jāaizdara ar plastmasas tapu, kas noteikti sezonas laikā kur pazudīs :) un tad nāksies uzmeistarot ko pašiem.

Abas sērijas sup dēļi ir aprīkoti ar standarta alumīnija airi, kura aizdare ir ar viru. Airis ir veidots peldošs, bet protams kā jeb kura lieta kas ir veidota no metāla galu galā nogrimst. Tā kā uz to gan nebūtu vēlams paļauties un airi būtu nepieciešams piesargāt.