ru-2021. gads Jobe sup kas jauns?

29.10.2022

2021. gads no Jobe nāk ar visnotaļ daudz jaunumiem, varētu pat teikt, kad Jobe ir veikuši kardinālas izmaiņas savā sup dēļu piedāvājumu klāstā. Kas tad ir jauns?

Visu pirmkārt Jobe ir nākuši klajā ar jauniem modeļiem. Kopumā JOBE sup produktu klāstam ir pievienojušies četri jauni modeļi Yama, Mira, Leona un Loa. Bet piedāvājumu klāstā vairs nebūs atrodams Lena modelis. Arī visi vecie modeļi ir ieguvuši jaunu izskatu un tie izskatās vienkārši fantastiski. Beidzot Jobe ir aizgājuši nost no garlaicīgā dizaina un dēļus padarījuši acij daudz tīkamākus. Kā arī viennozīmīgi pluss šī gada dēļiem ir mīkstais klājs, kura laukums visiem šā gada modeļiem ir krietni lielāks nekā tas bija iepriekš.

2021. gada sezonā Jobe ir ieviesuši budžeta klasi, kurā ietilpst 3modeļi Yama, Mira un Leona. Galvenā atšķirība no premium klases ir tas kad dēļi ir 12cm biezumā un to aprīkojumā ir alumīnija airis. Turpretī premium klases sup dēļi tagad ir aprīkoti ar kompozīt materiālu airi, ko iepriekš bija iespējams iegādāties vien atsevišķi. Kopumā sup dēļi ir lieliski un pārdomāti.

Kā jau esam pieraduši, katru gadu Jobe nāk klajā ar kādu inovāciju sup jomā un šis gads nebūs izņēmums. Pretēji standarta spuru stiprinājumiem, jobe ir izveidojuši savu spuras stiprinājumu veidu "Ez lock fin", viennozīmīgi šāds spuras stiprinājums būs draudzīgs lietotājam. Nebūs uzgriešņu, skrūvju ,vai lieku tapu ko pazaudēt. Vienkārši ieliec un nofiksē. Mazliet mūs gan uztrauc šīs konstrukcijas izturība, bet to mēs redzēsim tikai lietošanas laikā.

Otra un galvenā inovācija ir tas kad Jobe ir radījuši elektrisko sup dēli. Sup dēli kas pats sevi var piepumpēt un arī var peldēt ar vismaz 3km/h lielu ātrumu. Šāds sups var būt lielisks palīgs tālākos braucienos, vai vnk izklaidei. Mīnus vienozīmīgi dēļa cena un svars. Vai es maksātu 2499,99eur par sup dēli? Laikam jau kad nē, protams viss slēpjas prioritātēs un iespējās. Priekš manis 3km/h ir krietni par maz, tapēc varu teikt kad pie mums uz vietas šo brīnumu apskatīt nevarēs, bet ja vēlies iegādāties to, tad varam pasūtīt un ja ļausi mums viņu aptaustīt iedosim arī kādu foršu atlaidi :)

Tas, tā kā par jaunumiem būtu man viss. Katrā ziņā Jobe ir izdarījuši lielisku darbu un pa visam jau drīz visi modeļi būs pieejami mūsu veikala plauktos. Jā ir daži mīnusi kas mums ne visai patīk, bet uz kopējā fona tie ir visnotaļ nebūtiski.