Pirkt SUP dēli, vai īrēt?

Daudzi supotāji agrāk vai vēlāk nonāk pie jautājuma, vai vērts pirkt SUP dēli, vai arī to īrēt? Lai atbildētu uz šo jautājumu, vajadzētu padomāt, kur un cik bieži Tu plāno doties supot.  Tas būs viens no faktoriem, kas noteiks, vai un cik ilgā laikā SUP cena atmaksāsies. Uz šo brīdi Sup nomas punkti ir gandrīz katrā novadā un, ja tu gribi izbraukt tikai pāris reizes gadā, tad noteikti sup dēlis tev nav vajadzīgs, bet, ja brauc jau biežāk, vai garākus izbraucienus, tad jau vajadzētu padomāt par sava dēļa iegādi. Nomas maksas dažādās vietās var atšķirties, stundas nomas maksas variē no 5 līdz pat 15eiro, tāpat diennaksts cenas variē no 20 līdz pat 40eiro.  Ja sezonā diennakts nomu izmanto vairāk kā 4 reizes, tad noteikti iesakām skatīties jau sava dēļa virzienā. Kārtīgs sup dēlis kalpos Tev vismaz 4-5sezonas un pat ilgāk, kas laika gaitā atmaksāsies. Kā arī neaizmirsti ja dēlis ir labas kvalitātes, to varēsi vienmēr pārdot, -labas kvalitātes dēļi ss.com nestāv ilgāk par pāris nedēļām.

Ja Tu vēl domā par to, vai pirkt SUP dēli, - iedomājies, Tavā īpašumā būs tieši Tev piemērots dēlis, kuru varēsi paņemt līdzi vienmēr un visur, kā arī izmantot neierobežotu laiku! Pat tad, ja nakts vidū radīsies ideja doties vērot saullēktu uz ezera. Turklāt, ja supo vismaz pāris reizes mēnesī, - šis būs vērtīgs ieguldījums.

Ja vēlies tikt pie SUP dēļa un vienlaikus ietaupīt, atceries, ka Tev vienmēr ir pieejama alternatīva - lietoti SUP dēļi labā stāvoklī.

Kādēļ pirkt lietotu SUP dēli, nevis jaunu?

Pirmkārt, iegādājoties lietotu vai mazlietotu SUP dēli, pievērs uzmanību tā tirdzniecības vietai. Mēs tirgojam tikai pazīstamu un uzticamu ražotāju produkciju, tādēļ, ja meklē, kur nopirkt lietotu SUP dēli, droši dodies pie mums. Otrkārt, lietots SUP maksās lētāk, dažkārt pat uz pusi vai trešdaļu mazāk nekā tāds pats jauns modelis. Treškārt, rūpīgi pārbaudot SUP dēli un to izmēģinot, tu ekonomiskā veidā iegūsi inventāru, kas kalpos vairāku gadu garumā!

Galvenais nestreb karstu! Pirms pērc-pamēģini, palasi atsauksmes un iepazīsties ar sup dēļa tehniskajām specifikācijām.  Galvenais noteikums pirms pirkt dēli,- izvērtē kādiem mērķiem dēlis būs domāts. Tirgus ir piesātināts ar daudz un dažādiem Sup dēļiem cenu līmenī no 300 līdz pat 1500eiro un vairāk. Kā rāda šī gada statistika ss.com ir pilns ar lietotiem sup dēļiem kurus pērkot, cilvēki ir iegrābušies.  Pārsvarā tie ir HF, Bestway un AquaMarina izplatītāju dēļi. No savas puses iesakām vispirms izmēģini un tikai tad pērc!