SUP Dēlis Bic Beach 10.6 apskats

2020-10-12

Update sezonas beigās.

Kā jau iepriekš ir rakstīts dēlis ir lielisks - sezonu nomā izturēja bez problēmām, varētu teikt kad šis sup dēlis nu tika testēts visnotaļ skarbos apstākļos, kas vēlreiz pierāda kad BIC(TAHE) ir paveikuši lielisku darbu un vēlreiz pierādījuši sevi, kā profesionāļus savā jomā. Ja pašam dēlim nevarējām piesieties tad nu lielākais mīnuss ir tā aprīkojums, pumpi nolikām uz reiz malā, un tomēr lieliskais airis pievīla un pie lielākas slodzes tas izliecās un vairs nebija iespējams to ne pagarināt ne saīsināt.

Bic Sports sup dēļi ir jaunums mūsu produktu klāstā un Bic sup dēļu klāsts pamazām tiks papildināts. Šī zīmola sup dēļus izmantosim pamatā, lai aizstātu Aquatone un Aztron zīmolus, jo dažādu apstākļu pēc, esam atteikušies no šo zīmolu sup dēļu mazumtirdzniecības. Ja runājam par BicSports, tad jau no 1980. gada Bicsports ir līderis ūdens ekipējuma jomā, kā arī viņi ir saņēmuši vairākus apbalvojumus dizaina jomā. Dēļu dizains ir radīts Francijā. Un sup dēļi ir ražoti ievērojot visus EU kvalitātes standartus.

Labi, tagad par pašu dēli, ko lai tur saka dēlis ir lielisks budžeta klases dēlis. Piemērots gan tālākiem tūrisma braucieniem upēs, gan ballītēm draugu kompānijā. Izpakojot dēli no kastes un piepūšot to, es biju mazliet pārsteigts, jo nekas neliecināja, kad dēlis ir budžeta klases dēlis, jo pats dēlis bija kvalitatīvs un atklāti sakot nebija kur piesieties. Dubultās konstrukcijas sup dēlis, kas ir viens no nedaudzajiem šādas konstrukcijas dēļiem šajā cenu kategorijā. Neskatoties uz to, kad sup dēlis ir dubultās konstrukcijas, tas sver vien 9.5 kg, kas ir visnotaļ labs rādītājs. Sup dēļa izmērs 320 x 86 x 15 cm, dēļa nestspēja ir līdz 120 kg un atrodoties uz ūdens varu teikt droši , kad dēļa nestspēja ir krietni vien lielāka, jo manus 100 kg izturēja droši un dēlis pat nebija līdz pusei ūdenī. Liels sup dēļa pluss ir tā mīkstais klājs ar ko dēlis ir noklāts pilnībā, kā tas ir jogas dēļiem. Noņemot priekšas mantu siksnas, dēli lieliski varēs izmantot vingrošanai, kā arī šis dēlis būs piemērots ģimenēm ar maziem bērniem, jo bērnam nebūs jāsēž priekšpusē uz auksta PVC, bet gan uz mīkstā klāja un bērns droši varēs pieturēties pie klāja lentām. Pateicoties savam platumam dēlis ir ļoti stabils un būs lieliski piemērots iesācējiem, bet tajā pat laikā dēlis ir ar labām gaitas īpašībām un to var izmantot tālākos pārbraucienos, ko lai tur vairāk saka vienkārši labs universāls sup dēlis piemērots visnotaļ plašam lietotāju lokam.

Sup dēlis ir aprīkots ar alumīnija airi, kura lielākais pluss ir tā garums, lielākoties sup dēļu komplektācijās airi ir garumā līdz 2.10 m, tad šim komplektā airis ir 2.20 m kas man kā gara auguma cilvēkam bija patīkams pārsteigums. Airis ir peldošs, bet kā jau jebkurš metāla gabals ar laiku nogrimst un tikai uz to nevajadzētu paļauties.  Atsaite ir tāda pati kā Jobe dēļiem, kvalitatīva un pēc sezonas tā nebūs jānomaina, kā vairumam. Ja pats dēlis ir super duper un man nav pat kur piesieties un pat teiktu, kad konkurentu šim dēlim šajā cenu kategorijā nav, tad pumpis ir vājš un nāksies mazliet piepulēties lai dēli varētu piepumpēt. Viens ražotājs ekonomē uz materiālu daudzumu cits uz aprīkojumu, lai cena būtu draudzīga kaut kas ir jāziedo. Gala rezumē - ja esi iesācējs un aprīkojums tev nav svarīgs, tad šis modelis būs domāts tieši tev.

Standarta cena šim sup dēlim ir 449 eur, bet pērkot 2 gab šos dēļus komplekta cena ir 698 eur, kas ir visnotaļ laba priekš šāda tipa dēļa. Pie mums Smiltenē sup dēli ir iespējams pamēģināt uz ūdens un iegādājoties to klātienē, varam pakaulēties arī par cenu 😊 protams pērkot 2 dēļus cena būs nemainīga un tur kaulēšanās iespējas vairs nepastāv.

Zemāk var iepazīties ar sup dēļa video ieskatu, šoreiz gan ieskats ir ļoti īss un spontāns.

d