BLOGS

2021. gads no Jobe nāk ar visnotaļ daudz jaunumiem, varētu pat teikt, kad Jobe ir veikuši kardinālas izmaiņas savā sup dēļu piedāvājumu klāstā. Kas tad ir jauns?

Tiešām?

2020-12-26

Aqua Marina esot uzlabojuši savus dēļus, kā dēļ tad nolēmām tos aptaustīt. Dēļi esot krietni uzlaboti un ar tiem vairs nebūšot problēmu, bet vai tas tā patiešām ir? Dēļus esam aptaustījuši, bet tomēr nepamet tā sajūta, kad tomēr kaut kas nav kārtībā. Un tomēr šajā sezonā esam nolēmuši nesteigties un neieviesīsim tos mūsu produktu klāstā. Dēļi ir...

Zemāk atradīsiet video par Jobe Duna 11.6 Sup dēli un Jobe akumulatora sup dēļu pumpi. Runājot par pumpi esam to pilnībā pārbaudījuši un ar to varam piepumpēt 2gab 15psi sup dēļus ar vienu uzlādes ciklu.

Mūsu rokās beidzot ir nonākuši daži no JobeSports 2020. gada sezonas SUP dēļiem - Jobe Infinity Seine 10.6 un Jobe Neva 12.6. Ja par Jobe Neva iepriekš esam jau dzirdējuši un to esam iepazinuši agrāk, tad Infinity Seine dēlis ir kas jauns. Nevar gan teikt, ka šis ir absolūts jaunums, jo dēlis ir balstīts uz populārākā "JobeSports...

Kā jau varbūt esat pamanījuši, mēs savu produktu klāstu esam papildinājuši Aquatone sup dēļiem, līdz ar ko ir pienācis laiks mazliet tos apskatīt.